Hakkımızda

Ne Üretiyoruz?

Masterbatch üretimi ile sektöre hızlı bir giriş yapan Sungroup Likit Masterbatch, Katkı masterbatch, siyah ve beyaz mastertbatch, compound ve geri dönüşüm(recycle) sektörlerinde yaptığı yatırımlarla üretim ağını genişletmiş, Türkiye’de üretilmeyeni üretmeyi hedefleyerek dışa bağımlılığı ortadan kaldırmayı hedeflemiş ve hedefine ulaşmıştır.

Neden En iyi Biziz?

Sungroup; Dünya’da ve Türkiye’de Kabul edilmiş normlara uygun olarak üretim yapmaktadır. Dünya standartlarına uygun olarak yaptığı üretimler ve dünya çapındaki sektöründe lider firmalara sunduğu yeni projeler ile her zaman başta gelen firma olmuştur.

Bütünleşik Çözüm, Bağımsız Üretim

Sungroup, %100 yerli ve milli yatırımlarla bünyesinde bulundurduğu 4 fabrikası ve masterbatch, likit masterbatch, compound ve geri dönüşüm tesisleri ile bağımsız üretimlerle talebe uygun olarak bütünleşik çözümler sunabilmektedir.

Hedef: Kusursuz Üretim

Kurulmuşumuzdan bu zamana kadar sürekli Ar-Ge çalışmaları ile teknolojiyi yakından takip eden ve yatırımlarını bu doğrultuda yapan Sungroup, yüksek kalite üretim prensibi ile çıktığı bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Yapmış olduğu yeni teknolojik yatırımlar ile gerek üretim gerekse kalite kontrol ekipmanları ile sektörün lideri konumundadır.

En İyilerin Tercihi, Sektörünün En İyisi: Sungroup

Kurulduğu yıldan bugüne dek sürekli en iyiyi hedefleyen Sungroup; Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi firmalarının tercihi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.